Saksamaa ettevõte Schiesser on loonud aluspesu, öörõivad, ujumis- ja spordiriideid ning vabaajariietust kogu perele juba üle 135 aasta, ühendades oma toodete disainis hetketrendid ja sajandipikkuse kogemuse. See bränd ammutab inspiratsiooni eelkõige ajatust klassikast ning toetub kindlalt välja kujunenud ja klientide poolt kõrgelt hinnatud Schiesseri traditsioonidele: loomulikkusele, innovatsioonile ja kvaliteedile.

Kas teadsid, et just Schiesser disainis esimesed meeste aluspüksid?

Ühe maailma suurima ja vanima aluspesutootjana andis 1875. aastal asutatud Schiesser alles viie tegutsemisaasta järel tööd 280 inimesele ning aastal 1913, kui ettevõtte asutaja Jacques Schiesser suri, juba lausa 1200 töölisele. Selleks ajaks eksporditi enamik toodangust välisturgudele ja Schiesser oli tõusnud ülemaailmse brändi staatusesse. Kuigi ettevõte sai mõlema maailmasõja tagajärjel kõvasti kannatada, suudeti selle endine hiilgus täielikult taastada juba 1950ndatel.  2000ndate aastate alguseks oli Schiesseri bränditeadlikkus lausa 95% ning seda peetakse ka täna Saksamaa tuntuimaks aluspesubrändiks.

Praegu on brändi laias ja mitmekesises valikus hulgaliselt iseseisvaid tootegruppe, mis arvestavad erinevas vanuses, mõõtudes ja erinevate elustiilidega inimeste soovide, vajaduste ja ootustega.

Schiesseri aluspesus tunned end kõige mugavamini ja kõige rohkem iseendana!

 
Tooted & Transport  /  Kontaktinfo

Eesti

EDASI