Roidal loodi 1970ndatel aastatel Hispaanias. Selle perefirmana asutatud ettevõtte eesmärgiks oli disainida ja toota kõrgekvaliteedilisi eksklusiivseid rannarõivaid ka eriti nõudlikele klientidele. Vaid kümne aastaga laienes Roidali bränd mujale Euroopasse ning praegu eksporditakse lausa 85% nende toodangust välisturgudele, sealhulgas USAsse, Kanadasse, Austraaliasse ja Venemaale. Kõik Roidali rannariided ja aksessuaarid on loodud Salomó piirkonnas, mis asub 90 kilomeetrit Barcelonast.

Ka tänapäeval on Roidal tuntud oma elegantsete ja kvaliteetsete rannariiete poolest. Kõik Roidali toorained ja tooted läbivad range kvaliteedikontrolli, et vastata ka kõige nõudlikumate klientide soovidele ja maitsele. Sealjuures on kõik Roidali mudelid eksklusiivsed: disainerid on need loodud spetsiaalselt Roidali traditsioonide ja põhimõtete järgi. Roidali kollektsioonides leidub erinevate toonide ja lõigetega mudeleid kõigile naistele, olenemata vanusest või kehakujust.

Lisaks klassikalistele bikiinikomplektidele ja trikoodele leidub Roidali rannarõivaste valikus ka mitmesuguseid pareosid, kleite, käekotte, pükse, jakke, särke ja aksessuaare, et sina võiksid leida kõik ühest kohast! Kombineerides omavahel erinevaid Roidali tooteid võid alati kindel olla, et leiad maitseka ja enda jaoks ideaalselt sobiva outfit’ i!

Täna peetakse Roidali üheks parimaks rannarõivaste loojaks ja tootjaks.

 
Tooted & Transport  /  Kontaktinfo

Eesti

EDASI