Kunst, mis kinnitab, et naised jäävad alati naisteks …

Chantelle Groupi alla kuuluv Passionata on loonud vastupandamatut naistepesu alates aastast 1988. See prantsuse bränd loodi just tänapäeva modernsele naisele: olgu siis ta arheoloog, fotograaf või tunneb kirge mõne muu elukutse vastu!

Juba aasta pärast asutamist oli Passionata pesu populaarne ka Saksamaal, Belgias ja Šveitsis. 90ndatel sai bränd tuntuks oma julgete ja naiselike mudelitega, mille hulgast võis leida ka salendavaid korsette ja bodisid. Järgmisel aastakümnel lisasid nad oma kollektsiooni ladinapärast värviküllasust, troopilisust ning veelgi rohkem naiselikkust.

Viimastel aastatel on Passionata suunatud eriti just „Passionata naisele“ ehk Passionistale – tänapäeva enesekindlale ja energilisele naisele. Passionista tunneb rõõmu igast päevast ja särab heledamini kui päike! See on naine, kes armastab elu, aga alati väikese vürtsiga. Kas teadsid, et juba alates aastast 2008 kehastab „Passionata naist“ Iisraeli tippmodell Bar Rafaeli?

Passionata armastab õnnelikke naisi ja nemad Passionatat. Just seepärast on see pesubränd kaasatud projekti, „La Femme Marie Claire“, mille eesmärgiks on tagada kooliharidus tüdrukutele üle kogu maailma.

Passionata loob igal aastal kaks suurt kollektsiooni, mille seast võib leida hulgaliselt kvaliteetseid ja hoolikalt valmistatud mudeleid erinevates värvides ja stiilides. Kord aastas toob Passionata turule ka rikkaliku ujumisriiete kollektsiooni.

Passionata kaunis ja hästiistuvas pesus on naine alati vallatusteks ja võrgutamiseks valmis! Passionata saadab sind kas või iga päev, et võiksid särtsakas ja seksikas aluspesus särada ning oma rõõmu ka teistega jagada.

Sellesse ahvatlevalt naiselikku pesusse võib lausa armuda! Passionata peenes disainis põimuvad klassikaline prantsuse viimistletus ning seksikad ja lõbusad detailid. Passionata naistepesus tunned end iga päev mugavalt ja enesekindlalt.

Tunne elust rõõmu, ole mänguline ja sära!

Vaata tooteid

 
Tooted & Transport  /  Kontaktinfo

Eesti

EDASI