Pain de Sucre (tõlkes „suhkrusai“) on 1983. aastal loodud prantsuse rannariiete bränd. Pain de Sucre on üks rannarõivaste maailma suurimaid innovaatoreid, sest just selle brändi disainerid hakkasid esimesena looma tõelist rannariiete kõrgmoodi ja lisama bikiinidele ehteid. Seda brändi iseloomustavad eelkõige kvaliteet ning julged ja mängulised kombinatsioonid, mis toovad esile naise loomulikult kaunid kehakumerused. Kõik Pain de Sucre’i värvikad tooted on valmistatud Lõuna-Prantsusmaal.

Pain de Sucre’i mitmekesises valikus on esindatud nii erisugused heegeldatud, bandoolõikelised ja tõstvad bikiinid, trikood kui ka tankiinid. Lisaks rannarõivastele ning nende juurde sobivatele aksessuaaridele loovad Pain de Sucre’i disainerid samuti suurepärast pesumoodi: aluspesu, bodisid, pitskleidikesi, leggingseid ja palju muudki. Selle brändi kollektsioonist leiab endale sobiva mudeli iga naine, sest saadaval on nii väga väikesed kui ka suuremad suurusnumbrid.

Pain de Sucre’i rannariided on alati väljapeetud, ent samas ka loomingulised. Brändi disainerid saavad oma innovaatiliste mudelite loomisel väga palju inspiratsiooni just maitsekast, kvaliteetsest ja ülimugavast naistepesust, mida kandes tunned, et see on justkui sinu oma nahk.

Pain de Sucre on rahvusvaheliselt armastatud bränd, mida tuntakse eelkõige just loomingu professionaalsuse, prantsuse elegantsuse ja naiseliku visiooni poolest. Selline tunnustus on inspireerinud brändi laienema ning disainereid looma ka klassikalist ja väljapeetud, kuid samal ajal sensuaalset ja väga loomingulist kõrgmoe aluspesu.

 
Tooted & Transport  /  Kontaktinfo

Eesti

EDASI