Lise Charmel asutati 1950ndatel aastatel Prantsusmaa „siidilinnas“ Lyonis. Juba algusaegadest peale on loominguliste ja innovaatiliste tootelahendustega ettevõte varustanud turgu väga mitmekesise aluspesu- ja korsetivalikuga ning tõusnud lühikese ajaga naistepesu maailma juhtivate nimede hulka. Täna kuulub ettevõtte alla neli brändi – Lise Charmel, Eprise by Lise Charmel, Antenia by Lise Charmel ja Antigel by Lise Charmel –, mis kõik esindavad luksuslikku naiselikkust.


Lise Charmel toetub traditsioonidele, arvestades samal ajal ka erinevaid maitseid ning käies kaasas moe ja hooaja trendidega. Selle pesu valmistamisel on pööratud eriti palju tähelepanu just loomisprotsessile ja seega ei ole kahtlemata tegemist kvaliteeditu kiirtoodanguga. Lise Charmeli naistepesu on väljapeetud ja isikupärane, ühendades endas euroopaliku elegantsuse ning maitsekuse. Lise Charmeli kaubamärgiks olevad rikkalikud tikandid, külluslikud kangad, pehmed tüllid ja kordumatud disainielemendid võidavad isegi kõige rafineerituma maitsega naise südame.


Lise Charmeli pesu sobib ideaalselt naisele, kes armastab erakordset ilu, loomingulisust, kvaliteeti, mugavust, head maitset ning kauneid kangaid, nagu näiteks inkrusteeritud gipüürpits ja peen siid. Seda pesu kandev naine on võluv, väljapeetud ja unikaalne – kõrgmoe naiselikkuse sümbol. Ta teab, mida tahab, ning Lise Charmeli naistepesu suudab vastata tema kõrgetele ootustele nii täiusliku mugavuse, kvaliteetsete materjalide kui ka detailse viimistluse suhtes.


Lise Charmel loob uusi kollektsioone igal hooajal. Nende hulgast võib leida mitmesuguseid rinnahoidjaid, püksikuid, korsette, negližeesid, hommikumantleid, maske, aga ka mugavat pidžaamapesu. Püksikute valikus on esindatud nii itaalia bikiini, bikiini-, bokseri-, tanga- ja stringilõige kui ka kõrge ja bokserilõikega retrostiilis pesu.


Lise Charmeli kollektsioonide populaarseim püksikustiil on itaalia bikiinilõige, mille mudelid on alati kaetud rohkete luksuslike kaunistustega. Enim soositud rinnahoidjad on kerged ja loomulikud Demi ning tõstvad ja vormivad Contour mudelid, mis sobivad ideaalselt vastavalt suveajal kandmiseks või oma naiselike võlude rõhutamiseks. Luksuslikkust lisab stiilne korsettide kollektsioon, mis vürtsitab igapäevast aluspesu veelgi enama sensuaalsusega, et iga naine võiks erilistel hetkedel särada. Üha populaarsemaks naistepesu aksessuaariks on saamas pitsist valmistatud maskid, mis on loodud just selleks, et vürtsitada sinu intiimelu ja lisada sellesse killukese salapära.

Vaata tooteid

 
Tooted & Transport  /  Kontaktinfo

Eesti

EDASI