Simone Pérèle

alampealkiri

Simone_perele_logo“Naine ei peaks valima mugavuse ja ilu vahel … Ta saab valida mõlemad.“ – Simone Pérèle

Simone Pérèle’i pesubränd sündis 1948. aastal Pariisis. Selle looja, andekas ja kirglik prantslanna Simone Pérèle rajas oma tee kõrgkvaliteetse naistepesu maailma korsettide valmistajana. Juba siis olid tema loomingu keskmes alati naine ja kunst.

Simone Pérèle on öelnud: „Et tuua välja naise keha ilu, tuleb see kõigepealt vabastada“. Ta oli üdini naiselik ja iseseisev naine, kelle visiooniks ei olnud toota järjekordseid ortopeedilisi rinnahoidjaid, vaid ühendada naise kehakumerusi järgiv mugavus, sensuaalsus ja loominguline julgus ning luua kõrgmoodi, mitte lühiajalist kaduvat trendi. Kümnete aastate jooksul on ta toonud naistepesu moodi mitmeid uuendusi, sealhulgas läbipaistva ilma kohmaka toestuseta rinnahoidja ja tänapäeval iseenesestmõistetava C-korvi suuruse, mida enne 1968. aastat üllataval kombel üldse ei eksisteerinud! 1980ndatel aastatel, kui rinnahoidjatest ja sukatrippidest said juba omaette võrgutavad aksessuaarid, ütles Pérèle: „Pérèle’i kandes ei ole keegi süütu“.

Pérèle kogus tuntust traditsioonide murdjana, luues naistepesu, mis oli taevalikult kaunis, ent samal ajal ka ülimalt mugav. Tema looming ja selles kasutatavad materjalid arenesid aastakümnete jooksul aina edasi ja võitsid naiste südameid üle kogu maailma. Kas teadsid, et just tänu selle kaubamärgi loojale sai rinnahoidjast naistepesu täieõiguslik osa?

Tänapäeval on kõrgelt hinnatud Simone Pérèle’ist saanud juhtiv rahvusvaheline bränd, mis on jäänud oma looja visioonile üdini truuks. Hoolikalt valitud kõrgekvaliteediline kangas ning peenelt töödeldud tikandid, pitsid ja paelad on naise keha ilule kõige kaunimaks komplimendiks.

Simone Pérèle’i pesuloomingut iseloomustab kvaliteet, innovaatilisus, täiuslik sobivus ja prantsuse moe elegantne stiil. Kõik Simone Pérèle’i pesumudelid on Prantsusmaal disainitud originaallooming.

Ole sina ise. Märka oma ilu. Märka ilu enda ümber. Leia inspiratsiooni.
Ole mänguline. Avasta klassikud. Ole müstiline.
Omanda võrgutamise kunst. Tunne elust rõõmu. Ole julge.
Pane end proovile. Üllata end. Ole enesekindel.
Avasta midagi uut. Loo ise oma saatus. Proovi saavutada võimatut.
Unusta tavaline. Ela kirglikult. Armasta oma keha.
Vabasta oma hing. Ole oluline.
Sa oled erakordne naine.

Simone Pérèle – loodud ühelt naiselt kõigile naistele.