Philippe Matignon

Philippe_Matignon_logo1Philippe Matignoni brändi iseloomustavad elegants, võrgutav naiselikkus ja hoolikalt valitud detailid. Nende meeldejääv naistepesu on täiuslik kombinatsioon väljapeetud ja sensuaalsest prantsuse ning stiilsest ja kvaliteetsest itaalia moest. Philippe Matignoni kollektsioonide seast leiab iga naine endale kaunid sukkpüksid, sukad, põlvikud, sokid, retuusid, aga ka muud rõivad, mis oleks justnagu talle loodud.

Philippe Matignon on tuntud eelkõige sukkpükste meistrina. Kuid tänu tootearendajate ja disainerite pühendunud tööle kasutatakse kollektsioonides alati innovaatilisimaid tehnoloogiaid ning viimase aja trende ka kõigi teiste toodete loomisel, et need vastaks tänapäeva naise ootustele. Brändi mitmekesised, ent samal ajal ka omapärased tooted panevad iga naise särama nii kontoris, tänaval kui ka erilisematel puhkudel.

Philippe Matignoni valides võid alati kindel olla, et leiad armastatud stiilid ja kangad, milles tunned end ülimalt mugavalt, kuid samal ajal ka maitsekalt seksikana. Selle brändi loojad tunnevad stiilse sensuaalsuse ja ülepakutuse piiri, luues kaunist pesu, mis sobib kandmiseks mistahes olukorras, olgu selleks ärikohtumised, pidulikud õhtusöögid või hoopis vaba aja veetmine kodus.