Implicite

logo Nissen groupPane oma võlud mängu ning avasta Implicite’i glamuurne ja seksikas maailm.

Implicite’i pesubrändi võiks nimetada Simone Pérèle’i buduaaripooleks. Nende äärmiselt sensuaalse ja võrgutava pesu loojateks on kõige julgemate ja ekstsentrilisemate ideedega disainerid, kes tuginevad uut pesumoodi luues alati ka luksuslikule prantsuse traditsioonile. Implicite on ideaalne valik, kui soovid olla sensuaalne ja võrgutav.

Implicite on mõeldud naistele, kes armastavad glamuurset ja sensuaalset aluspesu. Selle brändi looja Simone Pérèle Group on kvaliteetse prantsuse naistepesu tootjana tuntud juba üle saja aasta. Implicite on loodud veendumusel, et naistepesu peab olema mugav, kerge ja igapäevaselt kantav, kuid mis kõige tähtsam – šikk ja glamuurne, veidi salapärane, sensuaalne, vahel isegi erootiline. Implicite inspireerib ja julgustab naisi olema naiselik nii päeval kui ka öösel.

Implicite’i stiil on julge ja konkreetne. Aluspesu lõiked on originaalsed ja innovaatilised ning mänglevalt kontrastsed: mängitakse läbipaistvuse ja varjatusega, mati ja läikega. Omavahel segunevad satiin, paelad ja luksuslikud tikandid … Implicite’i kollektsioonist leiab iga naine endale midagi täiuslikku. See võib olla stiilne ja loominguline või väljapeetud ja lummav, kuid alati naiselik, võrgutav ning erakordse disainiga. Implicite’i moeloojad pööravad eriti suurt tähelepanu ka mugavusele ja hästiistuvusele: kõik nende rinnahoidjamudelid on saadaval korvisuurustes A kuni F.

Implicite’i pesubrändi tooted on esindatud peaaegu 20 riigis ja kõige prestiižsemates kaubamajades üle kogu maailma: Galeries Lafayette’is, Printemps’is, Inno’s, Coin’is, Manor’is, El Corté Inglès’is, House of Fraseris ja paljudes teisteski.