Golden Lady

golden-lady-logoGolden Lady bränd on osa rahvusvahelisest tööstuskontsernist Golden Lady Company, mis on üks juhtivaid naiste aluspesu ja sukkpükste loojaid, tootjaid ja edasimüüjaid kogu maailmas.

Golden Lady teab, et naised on juba oma loomu poolest alati üks samm ees ning on neile sel teel justkui eriline sõber, kellele võib loota iga päev mistahes olukorras. Stiilne, kvaliteetne ja mugav Golden Lady on loodud kõigile naistele üle kogu maailma.

See bränd on loodud rõhutamaks sensuaalsust ja naiselikkust sealjuures kvaliteeti unustamata. Nende tootearendajad ja disainerid kasutavad alati uusi materjali ning rakendavad innovaatilisi tehnoloogiaid, et trendika toote materjal vastaks iga naise ootustele. Golden Lady väsimatult noor hing käib alati kaasas turu uusimate vooludega, et teenida koht oma ala tippude hulgas.

Golden Lady laieneb pidevalt, seades enda jaoks uusi ja aina kõrgemaid eesmärke. Ometi on üks asi, mis kunagi ei muutu: jääme alati looma naistele innovaatilisi ja trendikaid, ent samal ajal ka taskukohaseid tooteid. Ning nagu ka aegade algusest peale, olles alati isikupärane ja äratuntav, esindab Golden Lady tänapäeva naiselikkust.
Golden Lady – dünaamiline, sensuaalne, kirglik.