Coemi

coemi_logo_1Coemi on üks tuntumaid kõrgklassi naistepesu tootjaid alates aastast 1994. Perefirmana asutatud brändi märksõnadeks on algusest peale olnud loomingulisus ja luksuslikkus. Coemi eesmärgiks on luua tippkvaliteetset erilist ööpesu, milles iga naine võiks tunda end mugavalt. Selle kõige nimel töötavad professionaalsed disainerid ning tootearendajad, kelle kasutuses on viimase aja innovaatiline tehnoloogia.

Coemi toodete hulgast võib iga naine leida oma lemmiku, olgu selleks siis kõige mugavam puuvillane aluspesu või midagi võrgutavat ja luksuslikku „Fashion“ kollektsiooni pidevalt uuenevast valikust. Uued hooajalised tooted tuuakse Teieni kaks korda aastas.

Coemi kollektsioonid on müügil kogu Ida-Euroopas, kuid ka Prantusmaal, Belgias, Saksamaal ja Araabiamaades ning edasimüüjaid leidub ka Jaapanis, Kanadas ja USAs. Coemi naistepesu on võimalik soetada ka erinevatest luksusliku naistepesu internetipoodidest.

Coemi brändi pesukollektsioonide kõige suuremaks inspiratsiooniks on alati olnud naised ise: nende ilu, sensuaalsus ja mitmekülgsus. Ning just ööpesu on see, mille loomisel pole loovusest kunagi küllalt.